Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-08-11 23:51:02

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Cos sobie wyjasnijmy!

Otoz dzisiejszy dzien byl hm... dziwny... niestety w negatywnym tego slowa znaczeniu
Wyjasniam teraz wszem i wobec... nie bede tolerowal obrabiania dupy (niewazne kto komu) innym... wszytskie brudy pierzemy miedzy SOBA a nie INNYMI!!!!!!!!! czy to jasne !!???(mowie tutaj o sytacji gdy wszyscy mogli uslyszec - bylo pisane na bialo!) i tu chyba wiemy o co chodzi.. WSTYD!!
Po drugie... wiem ze niektorzy graja dluzej niz inni, ale tak naprawde itemy sa robione i rozdawane tym ktorzy sa aktywni I[u] potrzebuja naprawde tych itemow! Ludzie zastanowcie sie zanim cos napiszecie!
Nie plakac! Czekac... na kazdego przyjdzie kolej jesli bedziemy sobie pomagac a nie patrzec bykiem kto co ma... bo doszedlem do wniosku ze nawet jakbym oddal wszystko co mam klanowiczom to moglo by to byc i tak malo...
Zreszta to co wplywa do cwh to niestety zasluga paru (jak nie mniej) osob:( jakos nikt nie kwapi sie wybierac na manory, aa itp... a przeciez jest osobny topic przez Lika napisany o tym... czy ta inicjatywa musi wyplywac zawsze z mojej strony??
przez to robia sie jakies sztuczne podzialy... z tym nie z tamtym tak... tego nie lubimy bo tak... ten nowy... ten stary klanowicz... HALO?????

a niektorzy naprawde zyluja te pieprzone l2 zeby pomoc innym....
niektorzy staja na glowie by zalagodzic konflikty ktore wogole ich nie dotycza....
docencie to... dolaczcie do nich... a ja nie macie czasu na takie poswiecenie (co rozumiem doskonale) to po prostu pomagajcie na tyle ile mozecie

ktos pisze ze szuka pt? cisza.... odpiszcie my tu i tu... mi wystarczy zeby ktos napisal NIE ale zeby napisal!!
ktos poszukuje sb? chodzmy go wydropic
keye? oki lecimy kto zyw i moze sobie pozwolic
przeciez tak to mialo wygladac ???

Dlaczego tak ostro? Bo naprawde ostatnie dni byly niezdrowe (chyba za lagodne to slow ale nie chce przeklinac) i juz do mnie doszly informacje ze ludzie ktorzy do nas dolaczyli ostatnio chca odejsc... i szczerze po 2 ostatnich dniach to wcale im sie nie dziwie bo nasluchali sie jakim to jestesmy "rodzinnym" klanem z "mila atmosfera"

I nie obrazac sie!! tylko przemyslec i wziac sie w garsc bez plakania tylko z uniesiona glowa!

podpisac sie ktos sie zgadza, bo chce widziec wasze zaangarzowanie w poprawe sytaucji... inaczej to nie ma sensu...


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#2 2008-08-12 07:16:46

Emotions

Gość

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Agree

 

#3 2008-08-12 07:35:08

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

też się zgadzam i sugestia: jeśli chcesz coś (np. set bizu, armor czy co tam jeszcze) jest osobny dział na forum (prośby). napisz co i jak i wspólnie coś się wymyśli. pare osób ma spoile na różnych lvlach więc w większości przypadków będzie można się dopasować.
i spokojnie tam, złość piękności szkodzi
lecę do urzędu ^^

Offline

 

#4 2008-08-12 09:49:57

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Zgadzam się
To gdzie dziś idziemy? xD Znów HS? ;> A może IT, jak się przebrnęło przez te ciasne komnaciki z masą mobów to było już lepiej.

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-08-12 09:50:43)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#5 2008-08-12 10:15:53

Aschriel

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 25
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Ostatnimi dniami mnie nie było w grze, ale obraz sytuacji został mi przedstawiony. Też uważam, że atmosfera w klanie to bardzo ważna rzecz i jeśli coś się psuje to trzeba to naprawić. I nie zazdrościć sobie tych itemów bo to wszystko są rzeczy nasze - klanowe. Jeśli ktoś coś od nas dostaje to tak jak było pisane w wątku o krasiu to jest to rzecz WYPOŻYCZONA. Nie jest jego własnością i kiedy wejdzie na wyższy lvl a nam matsy na to pozwolą to damy mu rzeczy z wyższego grade. To znaczy, że ta rzecz w której chodzi wróci do nas i będzie na pewno dla kogoś innego komu będzie potrzebna. A nie mamy jeszcze na tyle itemów, żeby każdemu rozdać co tylko sobie zażyczy. Im więcej akcji będzie typu zbieranie matsów recek itp. tym więcej będziemy mieli itemów. Dzięki temu będziemy mogli lepiej spełniać wasze potrzeby.

Offline

 

#6 2008-08-12 10:21:23

Sercia

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 97
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Najlepiej żeby burdy w ogóle nie były wygarniane, bo jedność to podstawa w klanie. Niestety człowiek jest taką istotą co nawet wśród najbliższych przyjaciół znajdzie sobie wroga


Gracze w L2 dzielą się na 3 rodzaje: ludzie, no-life'owcy i analfabeci.

Offline

 

#7 2008-08-12 10:26:53

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Uwazam, ze lepiej by tego typu sprawy wyplywaly od razu niz mialyby byc skrywane i narastaly wewnetrznie, Dlatego napisalem tak i nie cofam swoich slow. Sam nie jestem bez winy ale staram sie byc lepszy, naprawiac swoje bledy, bo niestety zaistniala (mam nadizeje przeszla) sytuacje uwazam za moj osobisty blad.
Ale wierze ze bedzie tak jak chcemy by bylo!


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#8 2008-08-12 10:31:03

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Hm... rzeczywiście...
Ok, od dziś nie obgadujemy klanowiczy, których nie lubimy za plecami! xD
NIe ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko wziąść się do roboty...
PS: Weszły te recki na BoMT i SoMa? Czy jeszcze brakuje matsów?


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#9 2008-08-14 03:40:31

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Ja proponuje wprowadzenie zasady, ze jesli chcesz set, bizu, czy cos tam grade wyzszy, to idz i zrob cos, co potrzeba. Wydrop cos, wyspoiluj, zrob questa, cokolwiek tak, aby zaslurzyc na ten item i pokazac, ze to wlasnie on Ci sie nalezy. To po pierwsze, a po drugie, kazdy skaduje matsy i oddaje je do cwh dopiero w niedziele, kiedy zbierane sa skaldki, pokazujac przy tym co oddaje i ile, jesli zaistnieje nawet taka potrzeba.

Offline

 

#10 2008-08-16 18:59:23

Aschriel

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 25
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Bardzo mi się podoba Twój pomysł Lik. Myślę, ze zostanie wprowadzony w życie:) Bo tak nie wiemy kto oddaje matsy. Wiem ze ich trochę przybywa ale nie wiadomo kto je wrzuca.

Offline

 

#11 2008-08-16 23:50:48

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Te, bo ja mam same dobre pomysly^^, jesli juz jakies mam:P

Offline

 

#12 2008-08-17 09:47:54

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Cos sobie wyjasnijmy!

Chyba każdy wrzuca matsy do cwh jak przychodzi z expienia? O.-
A z ostatnich expowisk leci całkiem sporo jak na zwykłego dropa

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-08-17 09:48:38)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmetki superkreskowki.pl