Freedom

Forum klanu Freedom

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-08-24 16:44:15

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: jasne zasady rekrutacji

tak, na pewno zostanie...

a teraz rozwine mysl z postu wyzej:
chce by bylo zostawiane podanie nie koniecznie od razu trzeba sie rejestrowac, jest to dlamnie (po raz kolejny to pisze) oznaka ze osoba ma chec do nas przystapic i fatyguje sie by odwiedzic nasza strone... znaczy ze traktuje w miare powaznie przystapienie do klanu, chyba nie tak ciezko wyskrobac 2 zdania o sobie i o postaci? chyba chcemy miec porzadnych klanowiczow, a nie zawodnikow grajacych inside-outside (tak mi sie z kosza powiedzialo)
jesli chodzi o pieniadze na ch to nei wiem ile mamy teraz dokladnie, ale brakuje duzo... i zamierzem sie teraz ostro zabarac za zdobywanie adeny : jednym z pomyslow jest sprzedawanie key i recek oraz matsow (tych mniej potrzebnych... ale to musze z aschem przedyskutowac), ja teraz zamierzem grac spoilem i wszytko co zarobie bedzie dla klanu.
niestety nie jestem alfa i omega tej gry, i nie wiem jak zarobic szybko na ten ch... widze po forum ze dess odszedl szczerze czasami to wszystko ciezko ogarnac... kazdy czegos potrzebuje a ciezko wybrac kto najbardziej...
Nasz (moj) cel to pieprz(one) CH!!
skupmy sie na tym i jesli uda nam sie w koncu je zdobyc to i rekrutacja bedzie latwiejsza
(troche bez ladu i skaldu ale co tam)
pozdrawaim


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl