Freedom

Forum klanu Freedom


  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Nieudolna próba rozbicia klanu, albo kompletnie nie znamy Reda i Ascha

#31 2008-09-03 13:33:12

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: Nieudolna próba rozbicia klanu, albo kompletnie nie znamy Reda i Ascha

chyba jednej sprawy nie wyjasnilem! nikt tu nikogo nie podburzal czy namawial do odejscia! byla przeprowadzona powazna rozmowa pomiedzy mna, Ciastekim i zbieraczem. Rozmowa ciekawa i wyjasniajaca pare rzeczy dotyczace tego jak dane osoby zapatruja sie na przyszlosc w naszym klanie. Nikt nie przezywal i sie nie denerwowal... dostalem rowniez propozycje, nie zaprzeczam.  ale nie mialo to nic wspolnego z namawianiem! ciastek postanowil jednak zostac i chwala mu za to! zbieracz postanowil inaczej i rozumiem jego intencje.
zauwazmy jedno: jest pare osob ktore odeszly i nawet mi nie pisnelo o tym slowem ... to swiadczy jaki oni mieli szacunek dla mnie i klanu...

PS. przypomne, ze caly czas zbieramy na CH ale zaangazowanie niestety nie zwrasta w tej sprawie:( ( i prosilbym o nie wrzucanie na luz w tej sprawie! )


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#32 2008-09-03 14:20:35

Emotions

Gość

Re: Nieudolna próba rozbicia klanu, albo kompletnie nie znamy Reda i Ascha

nie będe się wtrącał w wasze dziwne problemy... po prostu grajcie i się bawcie a nie spinki nie wiadomo po co...

 

#33 2008-09-15 17:01:58

snooze

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nieudolna próba rozbicia klanu, albo kompletnie nie znamy Reda i Ascha

Wiecie co.... tak przeczytałem ten temat i mi sie aż głupio zrobiło ((( bo ja to taki troche niepokorny jestem w tym wszystkim i średnio sie zajmuje klanem a forum to czytam nawet nie sporadycznie... Składek nie płace i dla klanu nic nie robie... ale też nie odszedłem a Keepersi bardzo chcieli jakobym był u nich... lubie ten klan to mój pierwszy i jedyny na tym serwie i nie kcem odejść i choć teraz mam dużo pracy i mało czasu to postaram się coś tam przyłozyc bardziej do klanowego rozwoju obiecuje A składek nie płace bo uzbrajam członków w sensie wydałem ponad 150 kk na itemy dla członków klanu i czuje sie usprawiedliwiony wiecie co... moje GG 1241525 piszcie tam prosze częściej je sprawdzam niż forum to samo e-mail ZDANOWSKI.KAMIL@wp.pl toteż tam ofens zasiewać czas i jakby było coś to jestem ZA



Hugs and Kisses
Zaphod Beetlebrox

Offline

 
  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Nieudolna próba rozbicia klanu, albo kompletnie nie znamy Reda i Ascha

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmetki superkreskowki.pl