Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-10-18 00:42:04

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

przyszłość

jak wiadomo prawie nikt już nie gra. 5 osób online to szczyt marzeń. w ally to samo. na dzień dzisiejszy nie widzę możliwości rozwoju klanu. jak ktoś chce przejść na x13/x1/inny serv niech napisze i wyjdzie po prostu. ja zostaję na x4 i chciałbym, żeby ten klan miał jakąś pozycję tutaj. możliwości jest kilka: fuzja z innym klanem, przyłączenie się 3 klanu do ally (czemu wciąż są tylko 2 klany w tym ally?). nie musi nam wyjść, ale starać się trzeba. jest również możliwość przejścia w całości do innego klanu. lepiej chyba być w 1 mocnym klanie niż 5 słabiutkich. ja osobiście dostałem parę propozycji przejścia do innych klanów, ale chciałbym jednak zostać tutaj. jednak potrzebne są zmiany, np żeby ktoś z kierownictwa klanu był online. dlatego oficjalnie zgłaszam prośbę o przyznanie mi pozycji vcl'a. z góry pragnę zaznaczyć, iż jestem po stronie HS i będę się starał aby nasz klan pomagał im w zaprowadzeniu porządku na serwerze. nie mówię, że trzeba od razu, ale w przyszłości bym tego chciał. nie można wiecznie być neutralnym. jeśli większości w klanie moje poglądy się nie podobają, mogę odejść wraz z zaufanymi osobami.
dziękuję

Offline

 

#2 2008-10-18 01:26:24

snooze

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: przyszłość

Zdecydowanie tak, Przemek ma racje, musimy cos z tym zrobic Przemo jest tez jedynym graczem regularnie zajmującym sie klanem, V-CL jest absolutnie obowiązkowy dla niego 1 poziom członka i pelnia uprawnień bo nie możemy wiecznie czekać po miesiąc na każda z osobna decyzje dowództwa obecnego. Ja co prawda teraz zmieniłem postac na taką która absolutnie nie ma szans w PVP więc nie usmiecha mi się sojusz z HS ale pójde za głosem większości. Faktem jest jednak niezaprzeczalnym iż zmiany trzeba zrobić, trzeba je zrobić teraz i powinien robić je Przemek bo raz ze sie do tego nadaje a dwa że tylko on powaznie do tego podejdzie. Przylączam się też do tego by ludzie zdeklarowali się raz a porządnie co jest, kto gra i jakie ma zamiary na najbliższa przyszłość bo z 50 osób gra 5 i to jest beznadziejne. Fuzja z Rewoltą jest punktem pierwszym w moim odczuciu tego co powinno nastąpić połaczmy te klany i stwórzmy namiastkę czegoś co ma sens i przyszłość.



Hugs and Kisses
Zaphod Beetlebrox

Offline

 

#3 2008-10-18 02:26:58

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

No coz... Ja sie podpisuje pod tym co oni napisali. Sama ogolnie nie znam sie na takich rzeczach jak rzadzenie itp. Przem sie nadaje jako vcl i nie mowie tego z powodow osobistych (niektorzy moga tak pomyslec), a jedynie dlatego, ze on naprawde ma zdolnosci przywodcze i organizacyjne.
Jest faktem, iz gra bardzo malo osob, w Revolcie 2, slownie dwie. Polaczenie, mysle, ze dobry pomysl.
Co do sojuszy... Obojetne mi to z kim, choc z tego co mi wiadomo to od zawsze trzymamy z HS. Neutralnosc? Z jednej strony fajna sprawa, ale z drugiej troche nudna. Wojny jednak jakos tam integrowaly klan.


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#4 2008-10-18 10:19:51

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: przyszłość

Miał być raid na dino-wyspę, dokładna data miała być ustalona na forum. I co? No właśnie.
Na x4 bez doty i bez należenia do pierwszych klanów, które powstały na tym serwie i przetrwały - jesteś nikim, zamku nie zdobędziesz.
Dlatego tak ważna jest szybka organizacja i gra na nowych serwerach. Wtedy można zdobyć władzę i spróbować ją utrzymać. A na serwerach bez dotacji, każdy będzie mieć szansę.
Dlatego ja czekam na x1. Zobaczę, jak tam jest, i może tam zostanę.
Czy ktoś jeszcze ma takie zamiary?

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-10-18 10:39:12)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#5 2008-10-18 10:37:31

Ksilver

White Angel

6759270
Call me!
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: przyszłość

Ja Jak Narazie mam Zamiar Zostać na x4 i nie mam zamiaru clanu opuszczać Wiedz jestem jednym słowem za Przemem


Jedna Pasja, Jeden Sport, Zmienna Prędkość, Stała Moc /Moto Stunt\ |Freestyle MotoCross xtreme|

Soul Breaker + Berserker klada postacie nawet na 70lvl jak sa na 55lvl. Hold SB i Disarm zerka ^^
http://img136.imageshack.us/img136/9530/freedomab9.th.jpg

Offline

 

#6 2008-10-18 10:39:19

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: przyszłość

Jeśli jeszcze mam coś do powiedzenia w tej sprawie to jednym z problemów klanu była: władza w rękach kilku osób. Cały klan powinień decydować o tym, co się z nim dzieje, nie tylko 2 osoby. A jedna to już na pewno. CL powinni pytać się o zdanie graczy, i nie tylko tych ze "starej gwardii" czy kumpli z ts i niezależnie, czy mają taką wizję, czy nie, realizować cele większości. Starszych w klanie należy szanować, że tak długo siedzą w klanie, a młodszych należy uczyć i pomóc im wyjść z noobostwa. Ale tutaj mówię o całym klanie i wszystkich jego członkach, bo to oni, nie tylko CL, czy v-CL tworzą klan, jego reputację i atmosferę.
Może to nie jest system doskonały, ale nie wynaleziono nic lepszego.

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-10-18 10:42:26)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#7 2008-10-18 12:21:00

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

Evi w ogóle co Ty porównujesz dino wyspę do zamku? Ja się zgadzam, że bez doty jest ciężko, ale da się wszystko zrobić. Zamek tez można mieć, trzeba się tylko dobrze wkręcić. I trzeba chcieć coś zrobić poza narzekaniem.
A demokracja nigdy nie będzie działać, nieważne jak bardzo byś się starał

Offline

 

#8 2008-10-18 12:30:11

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: przyszłość

Przem, może działać, tak samo, jak można na serwie z dotą mieć zamek ^^
Co do Dino-wyspy, nie porównuję ją do zamku Oo" Ale jak tak bardzo chcesz to mogę, że nawet wypadu nie można zorganizować, więc co tu dopiero mówić o zamku.
PS:

Przem napisał:

A demokracja nigdy nie będzie działać, nieważne jak bardzo byś się starał

Zabrzmiało jak słowa jakiego dyktatora Oo""" Bez obrazy... Poza tym istnieje też republika xd"

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-10-18 12:35:52)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#9 2008-10-18 12:52:54

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

ciężko iść na dino jak gra 5 osób. ja tam wiele razy byłem, jak się chce można się zorganizować. ale z góry zakładając że nic nie wyjdzie, "bo jest dota i ja nic nie będę miał nigdy" to się długo nie pociągnie. ponadto Luba jakoś nie dotowała nigdy a zamek mieliśmy. cud?

Offline

 

#10 2008-10-18 12:57:46

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: przyszłość

Nie, dota z HS, którzy potem jednak nie przyszli nam z pomocą a ludzie skarżyli, że nie można expić bo wary wszędzie ^^
Zamek może mieliśmy, ale sami go nie zdobyliśmy w pełni. Najlepszym tego świadectwem jest "obrona" zamku przez klan.

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-10-18 13:00:05)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#11 2008-10-18 13:01:11

Sercia

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 97
Punktów :   

Re: przyszłość

Mam wrażenie, że Przemowi jest za mało emocji. Podoba mi się rozwiązanie z fuzją z Revoltą, ale co to da? Zamiast 5 to 7 osób w klanie? Wiem, że zawsze coś, ale... nie oszukujmy się, bez zaciśnięcia pasa nic nam to nie da.

Wiem, że demokracja nie jest idealnym systemem, ale jak powiedział Evi, nikt nie wymyślił lepszego. Przem, mylisz się, że nie działa, jakoś 80% państw na świecie to demokracja i jakoś się nie rozsypały xD
Władza skupiona w rękach jednostki też nie jest rozwiązaniem. Bo nie uśmiecha mi się pomysł, że;
CL coś powie, VCL są za nim, a reszta przeciwko, ale i tak robimy to co CL powiedział, a jak się nie podoba to good bye, bo możemy więcej.


Gracze w L2 dzielą się na 3 rodzaje: ludzie, no-life'owcy i analfabeci.

Offline

 

#12 2008-10-18 13:01:44

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

i o to chodzi, jak inni dotują można to wykorzystać. z narzekaniem prawda, wszystkich wkurzały wojny bo jednak za słabi byliśmy.

Offline

 

#13 2008-10-18 13:06:12

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

Sercia napisał:

Wiem, że demokracja nie jest idealnym systemem, ale jak powiedział Evi, nikt nie wymyślił lepszego. Przem, mylisz się, że nie działa, jakoś 80% państw na świecie to demokracja i jakoś się nie rozsypały xD
Władza skupiona w rękach jednostki też nie jest rozwiązaniem. Bo nie uśmiecha mi się pomysł, że;
CL coś powie, VCL są za nim, a reszta przeciwko, ale i tak robimy to co CL powiedział, a jak się nie podoba to good bye, bo możemy więcej.

Hmm.... A jak wyglada ta demokracja w Polsce? Ludzie wybrali wladze i nie maja nic do gadania ;] To jest wlasnie ta demokracja w 80% panstw na swiecie. Tego na pewno uczyli Cie na wosie, ze Twoja "wladza" jest tak rozlegla, ze zaznaczasz krzyzyk na karcie i po zabawie.

Koniec dyskusji o idealnym systemie wladzy ;]

Ostatnio edytowany przez Beacze (2008-10-18 13:06:49)


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#14 2008-10-18 13:06:56

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

Sercia, nie Evi tak powiedział tylko Winston Churchill.
Wszyscy tylko o tym zaciśnięciu pasa a nikt nic nie robi. taka prawda
a na tematy światopoglądowe nie będę się kłócił ;]

Offline

 

#15 2008-10-18 14:11:14

snooze

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: przyszłość

HEj demokracja nie wyjdzie bo to nie realny świat tylko gra komputerowa, nie mamy referendów i złożonego systemu administracji publicznej trzmającego demokracje w ryzach tu musi być jednowładztwo conajwyżej obgadywane na forum bo na inny tryb poprostu nie ma środków, a nie z nadmiaru ambicji co próbujecie Przemkowi wmówić. Pipeszeniem jest że to wszezie działa, tu gwarantuje wam - nie zadziała. Spójrzcie na to jak jest nie ma komu żądzić każdy ma inne zdanie a ludzie uprawnieni do jego realizacji gdzieś zaginęli w czasoprzestrzeni no stagnacja i zastój wykonawczy. Tak dalej nie może być, czy ta reformacja sie uda czy nie trzeba spróbować, bo gorzej niż jest teraz nie będzie napewno. Zamek można zdobyć trzeba tylko sie przeorganizować, złączyć z jakimś klanem i coś pomyśleć w 5 osób zamku nie zdobędziemy choćbyśmy mieli full doty i na to nie ma co sie wściekać. Więc nie gańcie Przemka tylko proponuje natychmaist powziąć jakieś kroki i dać mu te uprawnienia, zrobić tę fuzję bo tu naprawde nie ma na co czekać...

Powinniśmy być przemowi wdzięczni, że w ogóle chce się podjąć ratowania tego tonącego okrętu, a nie idąc na łatwizne myśli o przejściu do dużego, bogatego i znanego klanu. Ja też mógłbym uciec co byłoby rozsądne, ale coś nas wszystkich łączy i zdecydowaliśmy się już raz iść przez to razem. Myślę tym samym że powinniśmy zrobić wszystko by jakoś sytuację ocalić i nie ma tu nad czym dywagować tylko należy działać wręcz nalegam na przekazanie tych uprawnień w trybie natychmiastowym.

Ostatnio edytowany przez snooze (2008-10-18 14:21:41)



Hugs and Kisses
Zaphod Beetlebrox

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmetki superkreskowki.pl