Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-07-14 18:40:07

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

No to macie przerąbane :P

Witam to jo:) Redzik:)
Otoz cos tam sie u nas zmienilo...
ale tak tylko kapeczke;)
ale trzba omowic pewne sprawy, ktore juz byly poruszane nie tylko na stronach tego forum ale takze podczas samej gry...
Celem głownym jest zebranie kasy na ch (clan hall) czyli tutaj nic sie nie zmienia, ale (zawsze jest jakies ale ) ...
tak naprawde to nie mamy za co
Chcialbym, żebysmy sie porzadnie wzieli za skladki klanowe (i tego bede pilnowal!!) i tak jak juz Lubrysia ustalila do Niedzieli (z tego co pamietam, a jak nie pamietam to wymysle ):
- postacie z 3 profka lub subka po 1kk
- 52 do 75 po 500k
- ponizej zwolnieni (chyba, ze chca, bardzo chetnie przyjme )

Jesli chodzi o matsy to proponuje:
- WSZSTKIE matsy z glownych postaci wrzucamy do cwh (jezeli ktos ma spoila i sobie na boku robi nie ma problemu , ale lepiej wiedziec )
o jakie matsy chodzi: o wszystkie z key'ami nie jest zle, gorzej z maerialami do poskladania tego do kupy (za przeproszeniem.. )
Tak wiec PROSZE I APELUJE wrzucajcie matsiki, ziarnko do ziarnka i naprwade nasze mozliwosci zlozenia czegos wzrosna drastycznie! Recek na b grade jest naprawde sporo (oprocz tych krytyczncyh ofc typu helmy  itp) i tutaj blokuja nas matsy. A grade recek tez troche jest a jak nie bedzie no to GC i TOI sie wita (opisane sa questy w dziale nie zgadniecie jakim ).

Bede dopisywal swoje pomysly i oczywiscie czekam na wadze opinie! bo bylo nie bylo to jest NASZ klan
pozdrawiam
RedCry

PS jeszczecos dopisze ale mnie do pt gonia

Ostatnio edytowany przez jagolas (2008-07-14 18:56:22)


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#2 2008-07-14 20:26:58

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

dobra gadka ;] w punktach ujmę moje uwagi:
1. ile kosztuje taki ch? chciałbym po prostu wiedzieć jakie wyzwanie mamy przed sobą ;]
2. ludzie naprawdę matsy wrzucajcie, to przynosi korzyści (ja np. dostałem od Lubej aoba
3. co do składki rozumiem, że czasem może być ciężko, ale po coś te katki wymyślili nie?
no i na koniec Red mam nadzieję że uda się zreformować klan;]

Offline

 

#3 2008-07-14 21:11:26

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Przem! niestety nie wiem ile ale chyab duzo jak ktos wie to nich napisze litosciwie

Teraz tak:
Nie mamy wojen. Lubrysia wycofala, uwazam to za fajny moment by sie troszeczke podexpic, pozbierac troche matsow czy cokolwiek chcecie
I Ally. Tutaj musimy zdecydowac co dalej. Oprocz decyzji odnosnie samej atmosfery w ally, musze podniesc problem wojowania wraz z nim. Ciezko jest pomagac ally a nie miec tych samych wojen co oni, majac te wojny bedzie ciezko, tutaj decyzja nalezy do nas co mamy zrobic...
No i ostatnia (jak na razie) rzecz, o ktroej chcialem wspomniec to clan members, czyli kto gra kto nie. Bede niestety czyscil (i to nie po to by zwiekszyc % aktywnych w graczy w klanie:P ). Nie jest fajnie ogladac 2-3 osoby aktywne na 36 [w main klanie]. Trzeba przeprowadzic porzadna rekrutacje (np oparta na modelu kompetencji! --> taki joke ) ale jeszcze mysle jak to zrobic Pomozecie ! <Pomozemy!! >

Peace
RedCry


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#4 2008-07-14 21:30:46

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

pomożemy!

Offline

 

#5 2008-07-15 05:09:55

Anakin

Gość

Re: No to macie przerąbane :P

Pomożecie towarzysze ? Pomożemy !
Mogę wszem i wobec powiedzieć, iż wróciłem na stałę, gdyż nastały nowe rządy, mam nadzieję, iż spełnią moje oczekiwania...

Do poprzednich nie będę się odnosił, gdyż nie chcę jątrzyć sobie krwi...

Matsy z siania na subce również mają trafić do cwh ?

Ostatnio edytowany przez Anakin (2008-07-15 05:11:10)

 

#6 2008-07-15 07:42:33

Aschriel

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 25
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Z tego co rozmawiałem jeszcze z Lubrysią to CH to wydatek rzędu 600kk. Także dość sporo. A cena jest zmienna bo z tego co wiem to zdobywa się go na drodze licytacji.

Kolejna sprawa jest taka: od czasu będziemy sprzedawać shoty na freedomie więc jeśli będziecie widzieli to kupujcie u niego. Bo zysk z tego pójdzie i tak na kasę klanową. Czyli de facto kupicie je po cenie wyrobu a reszta pójdzie na nasze klanowe potrzeby. To taki mój apel.

Ostatnio edytowany przez Aschriel (2008-07-15 14:14:53)

Offline

 

#7 2008-07-15 07:56:28

lubrysia

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

tak trzeba patrzeć jakie klany licytują i pod sam koniec najlepiej zdecydować czy sie licytuje czy sie ma szanse z innymi powiem tak sa tez tanie ch ale to w gludin  tam myślę wystarczyło by 100kk ale to jest dalekie ch i nie oplacalne;pa więc proponuje naprawdę tak 500-600kk i macie przyzwoite ch . Wiem Anakin że moje rządy Ci się nie podobały co było widać po twoim zachowaniu , ale nie wypowiem się na ten temat już dalej .... myślę że Red i Asch was poprowadzą godnie:P

Offline

 

#8 2008-07-15 08:49:30

Anakin

Gość

Re: No to macie przerąbane :P

Będzie lepszy sposób, po prostu przestane zaglądać na forum i tyle.

 

#9 2008-07-15 09:29:58

Emotions

Gość

Re: No to macie przerąbane :P

Bedzie dobrze ^^  Powstaniemy jak Feniks z popiołów i w końcu może ktoś ze mna pójdzie w pt ubic gm'a ^^

 

#10 2008-07-15 12:32:42

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

jakieś niespełnione marzenie? ;>

Offline

 

#11 2008-07-15 23:29:20

Dynamitka

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Smuton mi widąć post anakina iż pisze że poprzednie rzady mu sie nie podobały może też nie bedę tu zagladać bo mam za słabe serce na te opinie

Offline

 

#12 2008-07-16 00:17:48

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Nie kloccie sie


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#13 2008-07-16 01:38:17

FreedomFighter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 188
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Tak naprawde za grosz w tym klanie solidarności, na siege przyszło tylko 9 osób z czego kilka nic nie robiło, od samego początku ludzie mieli za grosz szacunku do osoby CL i do zasad klanu - tym samym do samego klanu. Może 1/10 ludzi nie sprzedawała matsów, które powinny trafić do CWH, a składki były jedynie symboliką. Tym razem będzie identycznie (a biorąc pod uwagę wysokość składek CH się nie dorobicie, ponieważ bez 500kk a w lepszych miastach 1kk nie ma co się licytować a 500kk przy 500k składki to 1000 składek zakładając, że każdy aktywny gracz powyżej 52 lvlu z klanu da składke raz na tydzień zajmie to jakieś pół roku, a kase i tak pewnie wyda się na coś innego. Ten klan nie powinien istnieć, widząc prawdziwy klan i patrząc na ten, boli mnie serce.
Nie rozumiem czemu ludzie są tacy chciwi, skąpi, chytrzy i nielojalni.

Edit. Co prawda w klanie jest fajny klimat ale nic poza tym.


Chcesz zarabiać kase nic nie robiąc ? Dzisiaj jest twoja szansa! Jedyna wiarygodna firma oferuje pieniądze jedynie za posiadanie włączonego mini programu.
Kliknij tutaj i zacznij zarabiać tak jak ja!
http://www.smartbarre.com/en/img/banniere.gif

Offline

 

#14 2008-07-16 02:40:39

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

"na siege przyszło tylko 9 osób z czego kilka nic nie robiło" --> mhm, słodko bardzo, ale się nie zgadzam
Problem jest prosty, a mianowicie za mało osób gra. Trzeba nam nowych ludzi bo sorka, ale nie wiem kiedy widziałem ostatni raz 10 osób online w main clanie.
Tyle

Offline

 

#15 2008-07-16 05:44:13

Anakin

Gość

Re: No to macie przerąbane :P

Najlepiej krytykować samemu nic nie robiąc, owszem niektórzy nie pomagali klanowi, nie mniej jednak znajdzie się gro osób, które oddawały praktycznie wszystko nie oczekując niczego w zamian. Spójrzmy prawdzie w oczy, większości nie zalerzy na klanie, jednak jest garstka osób , które chcą i mam nadzieje, iż będą to ciągneły...

Dynamitka napisał:

Smuton mi widąć post anakina iż pisze że poprzednie rzady mu sie nie podobały może też nie bedę tu zagladać bo mam za słabe serce na te opinie

Cóż, mówi się trudno...
Ale nie zamierzam nikogo przepraszać za swoje zdanie.


Beacze napisał:

Nie kloccie sie :(

Ależ my się nie kłócimy, to tylko wymiana zdań. :)

Ostatnio edytowany przez Anakin (2008-07-16 05:46:59)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl