Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-08-26 11:27:27

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Składki i matsy itp itd

Witam!
Wprowadzam zmiany w naszym systemie zbierania skladek i matsow (poniewaz dotychczasowy moim zdaniem nie wypalil). Tak wiec:

Matsy i key'e : nie ma obowiazku wrzucania matsow do cwh, oczywiscie kto bedzie chcial niech wrzuca na pewno sie przydadza:)

Składki: zostaja podwyzszone
40-53 -> 500k/tyg
52-61 -> 1kk/tyg
61-75 -> 1,5kk/tyg
75 + -> 2kk/tyg
dotyczy to wszystkich postaci... jesli glowna postac to spoil to wtedy ustalam indywidualna stawke z dana postacia.
Zbierane beda w weekendy przeze mnie (Red) lub Aschriela (lub inna osobe do tego wyznaczona)
Podobnie jak z matsami zachecam do skladania wiekszych ilosci adeny niz jest to wymagane

Teraz jesli chodzi o robienie itemow:
jezeli ktos chce otrzymac/zlozyc jakis przedmiot musi wykazazac inicjatywe tzn. jezeli postac zbierze 40% (mniej wiecej) matsow/adeny na dany przedmiot to wtedy dorzucimy reszte z cwh (matsy, kasy nie bedziemy dorzucac) , jezli nie bedziemy miec czegos to wtedy wyruszy ogolnoklanowa spoil wyprawa i sie uzbiera to co potrzebne. Po otrzymaniu przedmiotu, klanowicz jest zobowiazany do zwrocenia wczesniej uzywanego sprzetu (np. ava set jak sie uda zlozyc/kupic tallum czy dc). Mam nadzieje ze jest to zrozumiale.

Przypomne, ze naszym glownym zadaniem teraz jest uzbierania kasy na CH. Mam nadzieje ze nowy system sie sprawdzi;)

Pozdrawiam
RedCry

Komentarze:
http://www.freedom.pun.pl/viewtopic.php?pid=1223#p1223


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl