Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-08-26 11:28:36

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Komentarze co do matsow i skladek

prosze o zostawianie tutaj komentarzy i pytan co do ww tematu, jesli takowe sa.


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#2 2008-08-26 11:36:01

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

Moim zdaniem korzystniejsze byłoby sprzedawanie itemków z tych matsów, ale sprawdzimy, jak się ten system sprawdzi i ile ludzi zbankrutuje xD


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#3 2008-08-27 22:37:45

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

ja w sprawie keyów (jak to odmienić?). jeśli ktoś by dorwał dobre keye (np. som/sov, nm) to nie powiem, fajnie by było, gdyby poszły one na użytek klanu. jednak wiem, jak to czasem jest z kasą (a raczej z jej brakiem:P). tak więc, jakby ktoś miał pilną potrzebę pozbycia ich to może napiszcie na klanowym, może ktoś by kupił

Offline

 

#4 2008-09-06 16:26:09

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

po dzisiejszej wymianie zdan z Evim, z tego co zrozumialem, to powstal problem, ze skladki sa za wysokie?
dlatego znioslem przymus dawania matsow co CWH, mozecie sprzedawac nie ma zadnych przeciwskazan.
po 2 doszyly mnie sluchy ze powinienem cos zrobic z Tantem, pytanie: czy wam cos robi ubliza, krzyczy, ryczy, pk'uje? bo za bardzo nie mam ochoty zajmowac sie problemami naszego bylego klanowicza ( chyba ze rzeczywiscie dziala na niekorzysc naszego klanu)


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#5 2008-09-06 18:59:31

Sercia

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 97
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

jagolas napisał:

po 2 doszyly mnie sluchy ze powinienem cos zrobic z Tantem, pytanie: czy wam cos robi ubliza, krzyczy, ryczy, pk'uje? bo za bardzo nie mam ochoty zajmowac sie problemami naszego bylego klanowicza ( chyba ze rzeczywiscie dziala na niekorzysc naszego klanu)

PKuje to wiemy na pewno, ja bym wolała dmuchać na zimne, bo Kavrin nie musi być ostatnim jego celem. (nioch nioch nioch )
Poczekamy do drugiego przypadku, ale jak np. PKnie mnie (na stan obecny 77 vl i 15%) to on mi tych 2% zwracać nie będzie.


Gracze w L2 dzielą się na 3 rodzaje: ludzie, no-life'owcy i analfabeci.

Offline

 

#6 2008-09-06 19:05:44

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

Jestes dzielna elfka i sama sobie je odrobisz ;]
Nie panikujmy i nie zwracajmy uwagi na niego. On chce ja zwrocic, wiec lepiej go ignorowac Wszystkim sie nie podoba jego zachowanie, ale jesli on bedzie wiedzial, ze nas to denerwuje to bedzie mial co raz glupsze pomysly. Zapewne Kavrin nie bedzie ostatnim, ale panika to za duzo ;p On nie jest zadnym niezwyciezonym hero, choc racja Sercia nie raz bylysmy jego "ofiarami" ^^


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#7 2008-09-06 19:25:09

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

a propos oszczedzania sianka to lvl'uje mojego spoila, SWDM zawsze chetny na pt random incl spoil:)
dodatkowo jesli chcie miec tanie shoty to nic nie stoi na przeszkodzie kupic troche kryszy i soul/spirit ore i wykorzystac FF:) to moze znacznie zmniejszyc wasze koszty shotow (szczegolnie dla posiadaczy magow:) )
pozdrawiam

dopisane 21:38
poczytalem troche czat klanowy
i jest mi przykro ze tak mnie odbieracie... no coz widocznie od dzisiaj to ja jestem ten zly ja mam cel kupienie tego CH ale nie za wszelka cene... ale widze ze nawet nie mozna sie upomniec o to co ustalalismy i sie zgadzalismy...
nie uwazam ze klan sie rozpada, mysle ze rosnie w sile, ale jesli kazde slowo bedziemy odbierac jako atak na wlasna osobe to za daleko nie ujedziemy, szukajac w kazdym zdaniu wyrzutow i obraz sry ale to chyba typowe dla nas polaczkow ;(

moze zajme sie mgr'ka i nie bede was meczyl, bo i po co? a na ch to spoilem uzbieram i za 3/4 miechy wszyscy beda happy
pozdr


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#8 2008-09-06 22:52:22

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

Redziu pamiętaj, że ja Cie popieram w ściąganiu haraczu ;P
sposobów na zarobienie w grze jest dużo, ja rozwijam tanka i se, pomagam sobie spoilem i daję radę.
co do matsów to wg co kto lubi. można sprzedać, ale chyba jednak lepiej będzie je wrzucić do cwh.

Offline

 

#9 2008-09-07 09:46:10

Ciasteczko

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

Słaba gospodarność , złe wydawanie pięniedzy , wydawanie na teleporty które nie są potrzebne , słaba znajomość możliwości zarabiania , główne przyczyny braku adenki na kontach graczy . Jak to zmienić ? Dosyć proste część pomysłów jest wypisana na forum http://www.freedom.pun.pl/viewtopic.php?id=106 , drugą część odkrywa się podczas zwykłego grania .
W razie jakiś problemów braku koncepcji , ciężkości zrozumienia tekstu w opisanego na forum wystarczy pm w grze do mnie o ile jestem online na pewno nie blokne a wytłumaczę , pomogę , dam rade .

Offline

 

#10 2008-09-18 09:20:47

snooze

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

Może poprostu za mało grałem z Ciastkiem by uwierzyć w tego posta

DObra, do rzeczy przedwczoraj wrzuciłem do CWH całe moje WH setki matsów, nawet tych drogich, od cholery keyów (jakkolwiek by tego nie odmienić) A/S grade składowałem je jakiś czas u siebie w nadziei, że coś tam złoże ale chyba w klanie przydadzą się bardziej.



Hugs and Kisses
Zaphod Beetlebrox

Offline

 

#11 2008-09-18 10:58:02

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: Komentarze co do matsow i skladek

dzieki ci za to


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmetki superkreskowki.pl