Freedom

Forum klanu Freedom

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-09-28 13:57:21

snooze

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 16
Punktów :   

Kłopocik

Skasuje sie ten temat otem by nie zaśmiecał

Już wam mówie co i jak.

Nie moge wejśc do gry. Loguje sie i jest ok. tylko kiedy jest ten widok hali w ktorej wybiera sie postaci  kilkam na którąkolwiek z moich postaci i START i nic sie nie dzieje. Jak przemek logował się mną to wszystko szło ok. Jak ja logowałem się jego postacią to też było ok. wygląda na to że tylko z mojego kompa logujac się moją postacią jest kłopot. wyłączyłem firewalle zaktualizowałem L2 no wszystkom uczynił co dało rade ale usterka jest dośc niezrozumiała dla mnie.
Czy ktoś ma pomysł co się mogło stać ? napisałem do Graveland ale z doświadczenia wiem że oni tę skrzynke to raz w tygodniu sprawdzają



Hugs and Kisses
Zaphod Beetlebrox

Offline

 

#2 2008-09-28 22:51:11

Ksilver

White Angel

6759270
Call me!
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Kłopocik

hmm spróbuj może reinstalnąć gre albo obadaj w hoscie czy ci sie czasem jakaś domena nie skasowała


Jedna Pasja, Jeden Sport, Zmienna Prędkość, Stała Moc /Moto Stunt\ |Freestyle MotoCross xtreme|

Soul Breaker + Berserker klada postacie nawet na 70lvl jak sa na 55lvl. Hold SB i Disarm zerka ^^
http://img136.imageshack.us/img136/9530/freedomab9.th.jpg

Offline

 

#3 2008-09-29 14:16:41

Sercia

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 97
Punktów :   

Re: Kłopocik

snooze napisał:

Skasuje sie ten temat otem by nie zaśmiecał

Już wam mówie co i jak.

Nie moge wejśc do gry. Loguje sie i jest ok. tylko kiedy jest ten widok hali w ktorej wybiera sie postaci  kilkam na którąkolwiek z moich postaci i START i nic sie nie dzieje. Jak przemek logował się mną to wszystko szło ok. Jak ja logowałem się jego postacią to też było ok. wygląda na to że tylko z mojego kompa logujac się moją postacią jest kłopot. wyłączyłem firewalle zaktualizowałem L2 no wszystkom uczynił co dało rade ale usterka jest dośc niezrozumiała dla mnie.
Czy ktoś ma pomysł co się mogło stać ? napisałem do Graveland ale z doświadczenia wiem że oni tę skrzynke to raz w tygodniu sprawdzają

Radze napisać na forum serwera, ludzie są dość pomocni (sami gracze)


Gracze w L2 dzielą się na 3 rodzaje: ludzie, no-life'owcy i analfabeci.

Offline

 

#4 2008-09-29 16:26:36

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Kłopocik

w nocy dało rade, trochę pokoksaliśmy. może już się nie powtórzy bo naprawdę dziwne to było

Offline

 

#5 2008-09-30 09:07:12

snooze

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 16
Punktów :   

Re: Kłopocik

tak jest usterka równie nagle jak przyszła.... odeszła nie wiem jak czemu ani czy to nie wróci ale było nieprzyjemnie



Hugs and Kisses
Zaphod Beetlebrox

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl