Freedom

Forum klanu Freedom


#16 2008-07-16 09:58:10

FreedomFighter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 188
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Wiem, że jest kilka osób które pomagają takich jak np. Ty Anakin, nawet zdziwisz się, ale gdy Lubrysia myślała nad nowym CLem byłeś pierwszą osobą o której pomyślałem, ale może to dla tego, że nie wiem jak jest i bo nie gram już od dawna na GL. Ale weź spójrz jest w klanie 50 osób z czego 20 osób zadeklarowało przyjście na siege, ja na ich miejscu zrobiłbym wszystko co mogę, żeby przyjść, a gdybym musiał iść do pracy czy na pogrzeb to bym się nie deklarował, że przyjdę, a przyszło tylko 9 osób. Po drugie wy sobie chyba nie zdajecie sprawy co Lubrysia zrobiła dla klanu, dla was ... Nie zasługujecie na takiego dobrego CL jak Lubrysia i wcale się jej nie dziwię, że was opuściła.
Tyle mam do powiedzenia.


Chcesz zarabiać kase nic nie robiąc ? Dzisiaj jest twoja szansa! Jedyna wiarygodna firma oferuje pieniądze jedynie za posiadanie włączonego mini programu.
Kliknij tutaj i zacznij zarabiać tak jak ja!
http://www.smartbarre.com/en/img/banniere.gif

Offline

 

#17 2008-07-16 10:54:02

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

szkoda ze o wszystkim teraz dopiero piszecie...
bo z tego co widze to chyba nawet dobrego lkimatu w klanie mozna by bylo szukac ze swieczka. A wydawalo mi sie ze jest ok... ale to nie pierwszy raz w moim krókim zyciu sie tak okazuje (taka ma smutna rzeczywistosc )
no ale bylo minelo... pare osob zostalo i wydaje mi sie ze jeszcze sie im chce (np. mi) wiec zrobie co w mojej skromnej mocy aby te osoby mialy ucieche z gry... bo ja tak to rozumiem CHCE SIE DOBRZE BAWIC! po to ta gra powstala a ze uczestnicza w niej zywi ludzie to tez i emocji nie da sie uniknac i to wlansie mi sie podaba:)
jesli chodzi o CH no to rzeczywiscie bedize problem ale cel od dawien dawna jest postawiony i trzeba do niego dazyc! wiem ze bedzie to zajebiscie trudne ale nikt nie mowi ze to musi byc jutro

ps. w niedziele / poniedzialek bede czyscil klan. prosze dajcie mi znac kogo dawno nei bylo ale bedzie gral (oczywiscie wywale tych których nie widzialem hohoho a niestety sa takie postacie, powiedzmy : 'zarejestrowane' w naszym (niby) klanie )

psps . moze to nie wygalda na klan (sam nie wiem jak powininien wygladac porzadny klan) ale najwazniejsze  dla mnie by ludzie czerpali radosc i mieli ochote grac dla mnie to najwazniejsze (chyba juz ise powtarzam:P )
z powazaniem
RedCry


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#18 2008-07-16 11:20:47

Aschriel

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 25
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Co było to było. Każdy ma własne zdanie na ten temat ale to jest chcąc nie chcąc przeszłość. Więc bez sensu jest się o nią kłócić. Teraz macie nowego CLa zresztą wybranego większością osób aktywnych na forum.  Mnie sobie wybrał do pomocy więc będziemy się starali robić co w naszej mocy, żeby było dobrze, sprawiedliwie i przyjemnie. No i przy okazji żebyśmy do czegoś doszli. Na pewno trzeba tak jak mówił red zrobić porządki i wyrzucić nieaktywnych bo nigdy nie będzie dużo online gdy na starcie 30 osób już nie gra wcale.

Offline

 

#19 2008-07-17 03:39:01

Kleszczu

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Witam wszystkich klanowiczów
Jestem nowy w klanie, ale postaram sie wspierać nasz klan jak tylko potrafie (finansowo i duchowo )


Serran
    "time means nothing"

Offline

 

#20 2008-07-17 10:13:51

Dynamitka

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: No to macie przerąbane :P

Anakim ja nie chce żebyś ty przepraszał tylko żebyś przemyślał co piszesz bo nie które słowa mogą zranić a pozatym że ja i Ola a tym bardziej Ola bardzo sie starała utrzymać ten klan w porządku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmetki superkreskowki.pl