Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-07-16 13:51:43

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Pytam sie was o ally:)

Drodzy i mili moi
Pytam sie was o ally, bo nie wiem jakie jest zdanie wszystkich osob.
Uproszcze to troche
Jak zostaniemy - fajnie mamy ally i z kim grac, jest troche ludzi nie jestesmy anonimowi ale:
                       - bedziemy ciagnac wary naszego sojuszu bo przyjme je od nowa ( w koncu ally to ally)
Nie zostajemy - stajemy sie niezleznym na najblizszy czas klanem i (przynajmniej ja tak to widze) zyjemy w pokoju expimy i zbroimy sie itp itd... czyli powolutku

Przemyslcie tez sprawe rekrutacji... otóz jesli mamy ally jest to zdecydowana zacheta dla nowych czlonkow... ale beda Wary... z drugiej strony klan bez ally ale takze bez Warow (narazie )

Prosze o udzial w ankiecie i wyrazenie swojego zdania, poniewaz uwazam ze jest to jedna z pilnijeszych spraw i problemow do rozwiazania

pozdro
RedCry

Ps. nie oddwajacie pustych glosow bo to WY tworzycie klan i nie mozecie byc obojetni na to co sie w nim dzieje (troche pompatyczne ale tak jest )

Ostatnio edytowany przez jagolas (2008-07-16 13:53:29)


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

#2 2008-07-16 14:17:03

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: Pytam sie was o ally:)

Głosuję za wyjściem z ally. Miałem serdecznie dość tych wszystkich wojen, gdzie bym nie poszedł musiałem się naciąć na IH lub LOC Moim zdaniem powinniśmy się trochę podpakować i dopiero myśleć o jakiś ważnych sojuszach. Proponuję zostać neutralnymi a w przyszłości to kto wie

Offline

 

#3 2008-07-16 18:35:22

Anakin

Gość

Re: Pytam sie was o ally:)

Głosuję za wyjściem z ally. Moje zdanie poznałeś podczas rozmowy na gg.

 

#4 2008-07-16 19:50:00

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: Pytam sie was o ally:)

Ok, Red tak jak chciales wypowiadam sie - jestem za wyjsciem. Nie podobaly mi sie ich pewne zachowania, oczywiscie byly osoby ok, ale przewazaly te ktore traktuja nas z gory.


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#5 2008-07-17 22:46:40

FreedomFighter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 188
Punktów :   

Re: Pytam sie was o ally:)

Ja głosuje za zostaniem, moim zdaniem potrzeba wam tych wojen i troche hartu, musicie się nauczyć zgrania, współpracy oraz walki PvP. Pozdro. Wiem i tak że mój głos się nie liczy bo i tak wszyscy głosują za wyjściem, a ja nie gram z wami (gram teraz na White Eagle x5). W takim razie polecam jakąś mniejszą wojnę, troche chodzenia na RB i tworzenia dużych pt na exp, pokazywania się i zdobycia prestiżu.


Chcesz zarabiać kase nic nie robiąc ? Dzisiaj jest twoja szansa! Jedyna wiarygodna firma oferuje pieniądze jedynie za posiadanie włączonego mini programu.
Kliknij tutaj i zacznij zarabiać tak jak ja!
http://www.smartbarre.com/en/img/banniere.gif

Offline

 

#6 2008-07-18 10:07:51

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Pytam sie was o ally:)

Głosuję za wyjściem...
Przez ten czas trzebaby się nauczyć taktyk i strategii pvp, najbijemy do subclass... xD
No bo kurna, jakim cudem było Ja, Sercia, Red, Arrica, Przem, SR (nicku nie pamiętam niestety) vs. Mobek (trzeba było ubić a nie odsyłać)+ Necro w A grade + Prawdopodobnie WC w S grade, i nawet jednego nie zabiliśmy?! xD Eh, te doty


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#7 2008-07-18 15:12:39

jagolas

Administrator

2661541
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 101
Punktów :   

Re: Pytam sie was o ally:)

dzis (18.07) o godzinie 00:00 wyjdziemy z ally.
Jesli ktos bedzie chcial zostac w ally nie ma problemu:)
HasMag napisal ze chetnie przyjmie, wystarczy zagadac z ktorym z members albo www.clanuniversum.fora.pl
Ja tez nie bede nikomu robil wyrzutow jesli bedzie chcial zostac ani nie bede psioczyl, taki zly nie jestem (przejawiam o dziwo wysokie zjawisko empatii ) tak wiec rozwazcie spokojnie:)
Pozdrawiam
RedCry


RedCry
'...speak the words of you lips...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl