Freedom

Forum klanu Freedom


#1 2008-07-27 23:24:50

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Jak zarabiac

Ja tam uwazam i zdania nie zmienie, ze ch fajnie jest miec:P ale rodzi sie problem jak na nie zarobic? Bowiem wydaje mi sie, ze obecnie podniesienie skladek do kilku baniek na tydzien, moze sie wydac zbyt duze:P Ale spoko luzi bedzie, jak wdrazycie kilka pomyslow w zycie:P

1. Zarabianie kasy z moobow to nic trudnego podczas expienia. Wazne jest, zeby znac odpowiednie miejsca jak na swoj lvl. Na nizszych lvl proponuje siedziec poprostu w katkach, bo tak z kamyczkow mozna calkiem sporo zarobic, jak sie troszke posiedzi. Natomiast na wyzszych, to przyjemnie patrzec jak kasiorka leci w woa na aniolkach, mos, fog, czy stako nest(czy jakos tak), pomijajac juz, ze na exp tez sie milo patrzy:P

2. Spoilowanie fajna rzecz, ale mnie to nie kreci. Za to, jesli ktos juz gra tym spoilem, to wie jak matsy fajnie sie sprzedaje i jak szybko i jak drogo:P zysk nieprzecietny, jak sie ogarnia.  Otoz kazdy kto gra spoilem, to deklaruje mu swoja pomoc jako buffer/heler w zajeciu, jesli oczywiscie bedzie spoilowal dla klanu i ja bede wolny:P. Mam tez cicha nadzieje, ze nie bede w tym jedyny:) mowie tutaj glownie o chowaniu do cwh i moze ewentualnym sprzedaniu, jesli mamy spotra nadwuzke. A wiadomo, jak zabraknie, to znowu na spoil sie pobiegnie:)

3. Z tego co wiem, to raczej nikt nie wie co to manor, a jak juz wie, to zapewne nie wie jak to dziala. Otoz odsylam na forum do dzialu Manor(w przygotowaniu), gdzie znajdziecie instrukcje obslugi tego calego, niezwykle zlorzonego zajecia.

4. Stare polskie powiedzonko, kup taniej, sprzedaj drozej. Mysle, ze nie duzo trzeba tutaj mowic, bo wiadomo o co chodzi. Wiec znalezienie okazji kupienia jakiegos seciku za 30kk i nastepnie sprzedanie go za 35kk w nocy, gdy smacznie spimy daje jakies plusy:P

5.  Ciekawym jest tez przyjrzenie sie questom, bowiem nie dostajemy za nie tak zupelnie nic. Otoz w wielu questach jest nagroda losowa. Raz wyjdzie, a raz nie:P Ale recke na bizu s, albo chocby na armor s, fajnie jest dostac. Opis questow z jakimis ciekawymi nagrodam rowniez znajdziecie w jakims dziale, zapewne o bardzo zmyslej nazwie:)

6. Craft klanowy, jak wiemy, to bardzo wazna sprawa.  My na szczescie go mamy, wiec dobrze by bylo z niego zrobic jakis pozytek i zaczac zbijac z niego kase. Otoz wiem, ze nie moze on byc 24/7, ale czasem by sie przydal. Zysk bedzie napewno wiekszy niz ze sprzedarzy ssow, co teraz nie wiem dokladnie jak wychodzi.

7. Im wyzszy lvl, tym wiecej kasy. Wiem, ze wielu nakrecilo sie na robienie subek, ale pytanko, czy beda one oplacalne? Osobiscie uwazam, ze jako klan neutralny posiadamy bardzo wiele ee/se w klanie. A takiej postaci, niewazne na jakim lvl jest bardzo latwo znalesc pt. Wiec proponuje czasem postac w giran i poszukac , a nus, moze jakies znajomosci wam wyjda, co moze sie odbic na warze, gdy spotykacie sobie wroga:P ja sie subka zajme, jak bedzie juz jakis dochod wiekszy i bedzie mozna sobie na to pozwolic:)

Wiec tak na koniec, jesli ktos chce pomoc, to fajnie, jak nie, to nie wiem czy doczekamy sie ch:/ Mysle jednak, ze nie jedna osoba wykorzysta jakis pomysl z tego co napisalem i sie jakos przyczyni. Jesli jakos zacznie isc, to podejrzewam, ze skladki sie zwieksza i wydatek kilku, lub nawet kilkunastu baniek tygodniowo nie bedzie problemem dla czesci osob:)
Jesli ktos z was zna tez jakies ciekawe pomysly na dorobienie sie wiekszej ilosci kasy, to mysle, ze nie jedna osoba bedzie mu wdzieczna.
Ps. wiem, ze zrobilem zapewne kilkaset bledow skladowych, oldoglawicnyh(joke), fonetycznych? i jeszcze tam jakis, ale trudno sie mowi, ze nie umiem pisac w jezyku polskim:P

Ostatnio edytowany przez Liklida (2008-07-28 16:54:57)

Offline

 

#2 2008-07-27 23:53:54

DessDemona

Gość

Re: Jak zarabiac

...za duże składki:) kolego w klanie w którym byłem płaciło sie 7kk miesięcznie:) 500k to banał za takie towarzystwo:) ...a po drugie L2 to nie tylko kasa, ale przede wszystkim ludzie on line i dobra zabawa . Za bardzo nastawiasz się na kasę.

 

#3 2008-07-28 00:04:28

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: Jak zarabiac

Jak wiesz jak zarobic na ch, nie zarabiajac kasy, to chetnie wyslucham. A chyba oczywistym jest, ze jesli chcemy wiecej ludzi online, to potrzebujemy ch.

Offline

 

#4 2008-07-28 00:15:55

DessDemona

Gość

Re: Jak zarabiac

...a ty chcesz składki obniżać nie będę komentował

 

#5 2008-07-28 01:23:37

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: Jak zarabiac

Dobra, napisalem specjalnie dla ciebie prostrzym jezykiem, zeby nie bylo pomowien:P Pozatym mowilem, ze pisac po polskiemu t ja nie umiem:D

Offline

 

#6 2008-07-28 10:50:44

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Jak zarabiac

DessDemona, naprawdę dla niektórych składki mogą być za duże xD
Jak macie dużo kasy to nie kozakujcie, niektórzy nie expią/manorują/spoilują/siedzą w katkach całymi dniami, czasem po prostu raz na tydzień wchodzą, żeby sobie pogadać czy coś.
Liklida: Artykuł spoko, poza jednym: Bardzo często piszesz Otóż przez rz, i to się bardzo rzuca w oczy xD Popraw i będzie ok
Ja nad subką się zastanawiam, bo 17kk + subka = bankructwo xD
Chociaż u nas wychodzi 2,5kk miesięcznie, nie tak źle xD
Ale po 75 to już 5kk wychodzi... hm...
Proponuję w ramach świątecznych odwołania składek, gdy są jakieś dłuższe święta, np. Wielkanoc, Boże Narodzenie ^^

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-07-28 10:56:19)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#7 2008-07-28 16:12:03

DessDemona

Gość

Re: Jak zarabiac

Lubie dyskusje więc pisze...
Nie kozakuje i nie podoba mi sie to stwierdzenie, kolega poruszył temat jak zdobyć CH, a na pewno sposobem na to nie jest odwołanie składek,  chyba ze mamy go sobie poogladac na plakacie. Nikomu nie bronie grać tylko prosze mi nie zabraniac wypowiedzi. The End

 

#8 2008-07-28 16:52:54

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: Jak zarabiac

Te no ja nie wiem o co chodzi tobie. Ja nigdzie nie napisalem, zeby je obnizac, czy usowac:/ Wrecz przeciwnie, jak bedziesz wiecej zarabiac, to zeby skladki, czy darowizny na klan byly coraz wieksze. Teraz jest juz wszystko jasne, czy nadal cos nie ten?

Offline

 

#9 2008-07-28 17:16:44

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: Jak zarabiac

Po przeczytaniu teksty Liklidy pomyślałem nad subką, i raczej nie będę brał przez długi czas xD (chociaż i tak zanim doexpię do 75 to... xD) ale po prostu nie byłoby mnie stać na jakby 2 postacie, bss dla obu, zbroje, bronie, biżu... a z 16kk to se mogę xD


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl