Freedom

Forum klanu Freedom

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-10-18 14:29:45

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: przyszłość

Ja nie mówiłem nic o demokracji w klanie, tylko o tym, żeby wszechwładni CL i v-CL pytali się wszystkich klanowiczy bez względu, kim są, i brali ich zdanie pod uwagę, bo to oni tworzą klan w większej mierze niż CL, więc mają prawo decydować o tym, co się z nimi dzieje.
I od razu natychmiast Przema zrobić CL... po prostu nie jestem ufny co do takich nagłych i ważnych decyzji ;\
Poza tym nic z tego może nie wyjść, Red się jeszcze ani razu nie wypowiedział a my już kłócimy. No i właśnie, już rozumiecie chociaż jeden powód, czemu cała władza ma nie być w rękach jednego faceta?
Co do zdobywania zamków bez doty i nie próbowania - Wielokrotnie próbowałem na innych serwerach i nigdy się nie udawało bez doty, którą by miało 50% klanowiczy

Ostatnio edytowany przez Evidamii (2008-10-18 14:31:37)


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#17 2008-10-18 14:33:26

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

jakiego cl'a? czy ja coś takiego kiedykolwiek napisałem? i w ogóle Evi nie wiem po co się wypowiadasz na tematy klanu jak Ciebie w nim tak naprawdę nie ma. czy coś się zmieni dla Ciebie jak będzie nowy cl?

Offline

 

#18 2008-10-18 14:44:54

Evidamii

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-04-15
Posty: 260
Punktów :   

Re: przyszłość

Nie sądziłem, że przeczytam takie rzeczy od Ciebie :\
Nie robię tego dla siebie, tylko dla innych...
Co do gadki, że w innych krajach nie ma demokracji prawdziwej to takie same gadanie, że jak bez doty nie można zdobyć zamku na serwie z dotami.
Zresztą, nie ważne, masz rację. Ten klan już dawno nie jest tym klanem, do którego się przyłączyłem


Kiedy zapraszają Cię do klanu słyszysz, że jest tam miła atmosfera.
Kiedy odchodzisz, słyszysz żądanie o zwrot itemków.

Offline

 

#19 2008-10-18 15:27:50

Dreyko

Master of Fire

3408597
Call me!
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: przyszłość

no we tragedia Evidamii has leava form the clan


http://img78.imageshack.us/img78/517/dreykolognx7.gif

Offline

 

#20 2008-10-18 15:35:19

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

jagolas napisał:

No wiec tak...
Brawo ze ktos wreszcie zauwazyl ze cos sie zle dzieje... choc gdzie idea ze to tylko gra?? czyzby upadla? az przecieram oczy ze zdziwinia ze komus sie jeszcze chce...
Po pierwsze statek tonie - oczywiscie! Szczerze to dobrowolnie kto placi skladki?? 3-4 osoby MOZE!!!!
Z tego co widze osoby niektore graja ale nie w klanie tylko na innych servach wiec... ciezko mi wogole zdanie takiej osoby przyjmowac do wiadomosci...
po drugie. totalny bullishit ze w jest fajna atmosfera w klanie."stara gwardia" czy jak to tam nazywacie, w wiekszosci przypadkow olewa mlodszych (nie piszcie ze tak nie jest tylko uderzzcie sie w piers i przyznajcie!) lub tych ktorzy dotuja...ZAL!!!
jesli chodzi o demokracje to jak zacisnalem wam pas to byl placz ze zaraz bankruty beda. Jak odpuscilem to placz ze statek tonie. no to halo? jak ma byc w koncu??
zreszta uwazam (i jest to moje osobiste zdanie) ze i tak wiekszosc z was ma w dupie to co pisze i nie raz sie o tym przekonalem czytajac to forum (i prosze bez komentazy ze "Red tak nie jest" nie jestem slepy ani gluchy, to ze nie gram nie znaczy ze nie wiem co sie dzieje)

P.S. Evii napisal : Zresztą, nie ważne, masz rację. Ten klan już dawno nie jest tym klanem, do którego się przyłączyłem  - niestety musze przyznac ze sam do tego dolozyles 3 grosze

Redowi forum nie dziala, wiec na jego prosbe ja to wyslalam.


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#21 2008-10-18 16:10:37

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

owszem, dla mnie l2 to wciąż gra. jednak coś bym chciał w tej grze osiągnąć a nie stać w miejscu.
co do klanu. można oczywiście próbować go ratować. zbierać na ch, rekrutować, pomagać. ale można przejść do innego klanu. takiego, w którym ludzie grają. bo to jest najważniejsze. bo co z tego, że mamy 6 lvl klanu, 60 osób, jak nikt nie gra. gdzie tu sens ładować czas i kasę w rozwój jak ja cienko bardzo widzę szansę na to.
cóż zrobić? albo nowy klan, albo przejść ekipą do innego (problem braku ch rozwiązany). bo nie wiem czy chce mi się jeszcze ratować freedom

Offline

 

#22 2008-10-18 16:15:07

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

Przejsc do innego? Jakiego i w jakim stanie liczbowym?
Nowy. Moznaby zaczac od zera powiedzmy w 10 osob i powoli rozwijac go. Trzeba zrobic jakas ankiete i niech sie wypowiedza ludzie, ktorych to interesuje.


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#23 2008-10-18 16:19:04

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

w nowym klanie znów będą problemy z ch, rekrutacją, sojuszami. a tak przejdziemy do innego, wzmocnimy go tym samym i można myśleć o czymś większym

Offline

 

#24 2008-10-18 16:30:04

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

jagolas napisał:

10 osob to chyba nie wystarczy spojrzec ze 5-6 osob bierze w dyskusji udzial choc nawet 2 nie graja (a propos Evii oddaj sprzet jak mozesz, chyba ze uwazasz ze itemki sa twoje i nie jestes nic winny klanowi).
Inny klan ja niechetnie choc jesli wiekszosc bylaby 'za' to moze tak (mam tutaj na mysli garstke osob ktore graja). Nowy klan lepiej, ale trzeba bedzie wymusic na GM bidowane CH, sprzedac swoj sprzet i bedzie kasa na CH(takie zycie, ja przezyje bez swoch a gradow). Juz wczesniej o tym mysalelm zle szczerze to by bylo male poswiecenie z mojeje strony, a i tak nikt by tego nei docenil.. wiec nie zrobilem, ale jestem w stanie sprzedac dla tych paru osob ktorym naprawde chce sie i zalezy.
PS. Widze Przem ze w koncu myslimy podobnie i mam nadzieje ze rozumiesz moje starania od poczatu, by cos z tej ekipy wycisnac...
PS 2 Nie wiem czy ktos moze nas uznac za wzmocnienie


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#25 2008-10-18 16:31:24

Dreyko

Master of Fire

3408597
Call me!
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: przyszłość

Ja robię co mogę
Składki place jak mam Adeny to Adeną a jak nie mam to ląduje matasy z siania staram sie ludzi brać do clan. Dawać pomagać i bóg wie co jeszcze
szukacie dziury w całym  zamiast się brać do roboty
będą ludzie to i będą wypady na dino na zamki RB itp
ja widzę jak tu już było pisane jest parę wyjść z kryzysu, na pewno się znajdzie parę naście clan które by chciałby wstąpić do ally lub się połączyć ( na pewno każdy by chciał żeby oni do nas ale tak się niekiedy nie da to my teraz jesteśmy ta słaba strona ) druga opcja jest jak już słyszałem nowy clan od 0 mamy krafta spoil clanowych troche wkladu jak na start, itp itd i straciłem wątek


http://img78.imageshack.us/img78/517/dreykolognx7.gif

Offline

 

#26 2008-10-18 16:33:06

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

jest myśl z tym sprzedaniem itemów, chyba renegaci tak zrobili. i oni odbili to sobie na składkach płaconych przez nowych graczy. teraz jest inna sytuacja, niewiele nowych osób gra na servie. jak dla mnie trzeba wycisnąć co się da z istniejących już osób
i oczywiście, ze bylibyśmy wzmocnieniem

Offline

 

#27 2008-10-18 17:00:21

Liklida

Clan Member

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: przyszłość

Wypowiadam sie tutaj, jako byly czlonek klanu freedom, i popieram Przema, ze wzgledy na to, ze jest najczesciej dostepnym graczem w klanie. Co do klutni nad demokracja, to spoko, moze byc demokracja, taka jaka jest. i byla przez ostatnie miesiace. Wszyscy sie kloca i nic, ZUPELNIE NIC nie zostalo osiagniete. To jest demokracja. Jesli chcecie cos zrobic, dajcie wladze komus, kto bedzie podejmowal decyzje i sie staral. Wiadomym jest, iz zdecydowanie i poswiecenie daje rozwoj. Nie osiagnie sie tego, jesli sie komus niepodporzadkuje. Dodajac, to klany ktore znamy (hs, renegaci, loc, ih, kepersi, order, oop i ta cala reszta), myslicie, ze tam kiedykolwiek byla demokracja, ze nowy gracz, ktory wchodzil do klanu mial cos do powiedzenia? Co do przejscia Revolty do Freedom, moge powiedziec, ze zostanie to przemyslane. Chcial bym jednak powiedziec, ze w Revolcie bylo nie raz wiecej osob online, niz we freedom. Dlaczego? Bo ludziom sie tam podobalo, chcieli grac, chcieli tworzyc klan od nowa. Ale nagle przyszlo x13. Wszyscy uciekli, wiekszosc bez slowa. Wiec myslenie, takie jakie posiada evi jest bez sensu. Zdajesz sie byc aktywnym graczem, wypowiadasz na forum, lecz w grze nie widzialem cie kupe czasu. po fotkach widze, ze nie grasz na 1 serverze. Wiec teraz odpowiedz, czy jest to fer w stosunku do klanu? Ze chcesz sie wypowiadac na rozne kwestie, lecz prawie w ogole cie nie ma? Co do Przema, znam go osobiscie i wiem, ze chce on zostac w klanie i chce go tworzyc, wzmacniac. Nie czytalem tez wszystkich postow, bo mi sie nie chcialo. Ale chce wam powiedziec, ze nie raz spotkalem sie z przypadkiem, ze jedna osoba potrafila odtworzyc klan. Was jest wiecej niz jedna osoba, wiec nie macie wielkich problemow.

Offline

 

#28 2008-10-18 17:13:59

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

jagolas napisał:

Hmm napisze tak: Przykro mi ze do takiej sytuacji doszlo, czuje sie z jednej strony winny a z drugiej oszukany troszeczke... Czasami by sie przydalo troche wdziecznosci za wlozony przeze mnie wysilek. Czuje sie tak jakby nikt nie zauwazyl ze probowalem :
http://www.freedom.pun.pl/viewtopic.php?id=140
http://www.freedom.pun.pl/viewtopic.php?id=118
ale to jest tak jak pisalem, nie mam wsrod was posluchu... po co na mnie oddawaliscie swoj glos??


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

#29 2008-10-18 17:14:26

Przem

;]

4205283
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 94
Punktów :   

Re: przyszłość

ja się ide napić więc w drodze powrotnej w metrze pewnie wymyślę co zrobię
dzięki za wsparcie i zrozumienie moich propozycji

Offline

 

#30 2008-10-18 17:19:00

Beacze

Clan Member

4950028
Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 86
Punktów :   

Re: przyszłość

Przem napisał:

ja się ide napić więc w drodze powrotnej w metrze pewnie wymyślę co zrobię
dzięki za wsparcie i zrozumienie moich propozycji

Nie mysl za duzo w tym metrze, bo to moze byc niebezpieczne dla nas wszystkich :>


Nie szukajmy miłości, ona sama nas znajdzie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl